S JET FISH to jazdí..
S JET FISH to jazdí..
S JET FISH to jazdí..
S JET FISH to jazdí..
S JET FISH to jazdí..
S JET FISH to jazdí..
S JET FISH to jazdí..
S JET FISH to jazdí..
Dátum pridania:
Rybár:
Typ vody:
Miesto lovu:
Najväčšia ryba výpravy:
Úspešná nástraha:
15.11. 2016 o 12:09 hod
KRANKOTA Andy
Zahraničná zväzovka
-
-
JET FISH
Správa od vody:
Za posledné 2 mesiace sme absolvovali zopár výprav k vode. Sú to výpravy pri ktorých skúšame doslova všetko čo Jetfish má v ponuke a čo sa nám doposiaľ dostalo do rúk. Nemáme možnosť prísť priamo na predajňu a vybrať si konkrétne druhy, ktoré nás najviac oslovia tak preto radšej všetko cestuje k nám a podľa toho čo nás osloví tak sa budú odvíjať aj naše ďalšie rozhodnutia vo výbere boilies JETFISH. Isté je to, že zaručené miesto má už
u nás SEAFOOD a JAHODA/MORUŠA. Samozrejmosťou sú určite aj skvelé balenia extra tvrdých boilies z rady LEGEND a na skvelé boostre, dipy či nové aminokomplexy nedáme dopustiť. Sme veľmi radi, že nám práve tieto príchute dopriali radosť z pekných úlovkov.
Určite ste už mali možnosť vidieť video z vydarenej výpravy v septembri. Pekné úlovky z našich vôd kam jazdíme nám dopriali úsmev na tvári a dobrý pocit z vynaloženého úsilia. Vieme, že pokiaľ budeme zdravý a ostatné okolnosti nám budú aj naďalej dovoľovať takto jazdiť za kaprami tak bude to iba pod značkou JETFISH !
Veľká vďaka JETFISH SLOVENSKO a sme radi že sme členmi JETFISH tímu !
A&A team JETFISH - Swiss
Tvorba web stránok: BASHAstudio.sk
Copyright 2014 all rights reserved